Reklam 728x90

PUBG Mobile 1.2 Çıkacak Tarih Belli Oldu Ödüller ve Boyut Açıklandı

 


PUBG Mobile 1.2 Çıkacak  Tarh Belli Oldu Ödüller ve Boyut Açıklandı


Ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile'ın güncellenmiş sürüm çıkış tarihi nihayet açıklandı. Son güncelleme 1.1'in başarısının ardından, geliştiriciler gelecek sürümün çıkış tarihini açıkladı. PUBG Mobile hayranları son güncellemenin yayınlanmasını heyecanla bekliyor ve şimdi hayranların bekleyişi yakında sona erecek. Çıkış tarihi ile birlikte gelecek sürüm 1.2'nin boyutu da ortaya çıkıyor.

PUBG Mobile 1.2 Çıkış tarihi:

PUBG Mobile 1.2'nin yaklaşan sürümü 12 Ocak 2021'de piyasaya sürülecek, ancak güncellenmiş sürümün tam olarak yayınlanma zamanı oyunun geliştiricileri tarafından henüz açıklanmadı. Ayrıca oyunun sunucusunun bakım için kapatılmayacağına dair bir iyi haber de var. PUBG Mobile oyuncuları, PUBG Mobile 1.2 sürümünü güncelledikten sonra oyunu oynayabilirler.
PUBG Mobile 1.2 Güncelleme Boyutu:

 PUBG oyuncuları oyunu oynamak için Android ve iOS cihazlarını kullandıkça, oyunun geliştiricileri her iki işletim sistemi için de boyutu ortaya çıkardı. PUBG Mobile 1.2 , Android cihazlarda 615 MB alan gerektiriyordu ve iOS cihazlar için gereken depolama alanı 1.5 GB'tır. Oyuncuların, PUBG Mobile 1.2 güncellemesinden önce cihazlarda gerekli alanları boşaltmaları önerilir.

PUBG Mobile 1.2 sürümünü güncelleme ödülleri 

 Oyunun kullanıcıları, oyunu 12 Ocak 2021'den 17 Ocak 2021'e kadar en son sürümle güncellerlerse de ödül alırlar. Ödül listeleri şunlardır: 

100 Ace Gold (AG) 
888 BP 
Acolyte of Justice Sırt Çantası.

Oyunun geliştiricileri verilen tarihler arasında güncellenmiş versiyonu indirecek ve oyuncular verilen tarihlerden sonra PUBG Mobile 1.2'yi indireceklerse kullanıcılar verilen ödülleri alamayacaklar.

Etiketler: PUBG Mobile 1.2 çıkacak tarih belli oldu, PUBG Mobile Güncel oyun, PUBG Mobile  yeni sürüm

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar