Reklam 728x90

Among Us PC Always Impostor, Unlock All, See Imposter Son Sürüm İndir

 


Among Us PC Always Impostor, Unlock All, See Imposter Son Sürüm İndir 


Among Us PC Always Impostor, Unlock All, See Imposter Son Sürüm olarak paylaşıyorum Bilgisayar kullanan arkadaşlar sevinmiştir. Hile gerçek ten güzel.

Amang Us yeni bir bilgisayar hilesi olarak okuokubil.com olarak ücretsiz veriyorum. Hile gerçekten çok iyi ve tüm kaplamaların kilidini açma, her zaman sahtekarlık yapma, sahtekarları görme, radar hilesi ve daha fazlası gibi birçok özelliğe sahiptir. Şimdi indir ve denemeye başla

ÖZELLİKLERİ;

Taklitçiyi Zorla
Cooldown'u öldür
Sonsuz Aralık
Sonsuz Sabotaj
Taklitçiyi öldür
Duvar Hack
Gecikme Anahtarı
Öğelerin ve daha fazlasının kilidini açın

Among us Radar Hacks: Radar hilesi, düşmanların tüm konumlarını bir mini haritada görebileceğiniz basit bir hiledir, birçok YouTuber ve yayıncı bu işlevi harici bir cmd penceresiyle kullanır, böylece akışınızda algılanmaz ve siz de kim olduğunu bilirsiniz.

Among us Force Imposter Hacks: Force Impostor Mod çok basittir, her oyun için sizi sahtekarlık yapar, ancak bunun olmasını önlemek için oyun geliştiricisi güç sahtekarını sunucu tarafına ayarlayın, Yani şimdi sırayla lobinin ev sahibi olmanız gerekiyor yüklü mod ile bir sahtekar olmak.

Among us Speed Hacks: Aramızda hız kesmek gerçekten çok iyi, özel hızınızı ayarlayabilir, bu oyunda diğer insanların hızını da kolayca artırabilir ve azaltabilirsiniz.

Among us Unlock Items hack: Oyundaki her bir öğeyi satın almadan kilidini açabilir ve hepsini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, bu internette en çok aranan hack'lerden biridir.

Among us Kill Cooldown Hacks: Kill cooldown'u kullanarak oyundaki her oyuncuyu bir saniyede öldürebilirsiniz, birçok hile yapan bu oyun içi kullanıyor.

KURULUM;

Aşağıda vermiş olduğum linkten hileli, amangussonsürüm-v26-okuokubil-com dosyasını indirelim.

Arkasından, oyunu başlatmadan önce hileyi çalıştıralım.

Şimdi oyunu çalıştırın ve keyfini çıkarın.

Enjeksiyonla ilgili sorun yaşıyorsanız, tekrar çalıştırmayı deneyin. Ya da sitemden Injector bölümüne bakın.

VİDEO OYUN TANITIMPASSWORD: okuokubil.com


DOSYA UPLOAD
Etiketler: Among Us PC Always Impostor Hilesi İndir, Among Us PC Unlock All See Imposter Son Sürüm İndir

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar