Reklam 728x90

Avakin Life 1.048.1 Yeni Kilitsiz Mod İndir Aralık 2020

 


Avakin Life 1.048.1 Yeni Kilitsiz Mod İndir Aralık 2020


Avakin Life 1.048.1 Yeni Kilitsiz Mod her şey açık olarak paylaşıyorum. Oyunda giyeceğiniz güzel süslü elbiseler, ayakkabılar ve çantalar gibi çeşitli aksesuarlar sizi bekliyor.

Günün ruh halinize göre kıyafetlerinizi seçebilirsiniz. Son moda kıyafetlerle kendinizi başkalarının önünde bir moda ikonu olarak gösterebilirsiniz. Bir moda yarışmasını kazanarak başkalarını şaşırtabilirsiniz.

Yaşam alanınızı günün modasına uygun bir ev haline getirmek için zevkli bir şekilde dekore etmek ister misiniz?

Oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce ev, konak, uzay mekiği ve daha fazlasıyla hayalinizdeki yaşam alanınızı tasarlayabilir, evinizi herhangi bir tarzda, modern, klasik olarak dekore edebilirsiniz.Evin bitişik bölümlerini de istediğiniz gibi dekore edebileceksiniz.

Oyunda çok daha güzel yerler var. Güzel konum, güzel dekore edilmiş ev bahçe sizi bekliyor. Şimdi kendinizi dünyanın önünde ifade etme zamanı. Burada ayrıca birçok arkadaş edinebilir, onlarla sohbet edebilir ya da davet ederek harika zaman geçirebilirsiniz.
.
Avakin Life'da herkes kendini bir iç mimar olarak gösterebilir. Zarif bir şekilde döşenmiş daire sizin zevkinizin taktir edilmesini sağlayabilir.

Yaratıcılığınızı başkalarına göstermenizin tam zamanı. Her zaman birkaç arkadaşınızı davet edebilir ve onlarında fikirlerini alıp daha yeni modern süslemeler çıkarabilirsiniz.
Tüm arkadaşlarınızı sanal evinize davet edin, her şeyi dikkatlice incelemelerine ve yorum yapmalarına izin verin. Böylece sıralamada hızla yükselebilir ve iç tasarım sanatının gerçek bir uzmanı olabilirsiniz.


ÖZELLİKLERİ:

Ücretsiz 3D sohbet
Yeni ve eski dost ve arkadaşlarınla eğlen
zevkinize göre bir daire döşeyin
Arkadaşlarınızla kendi yerinizde veya onların yerinde iletişim kurun
En iyi daireler için derecelendirmeler ve merdiven
Çevre, mobilya ve animasyon unsurları ekleyen düzenli güncellemeler eklendi.
Ayrıca favori Avakin hizmetlerinizi de destekler:
Basit ve sezgisel arayüz
Birden çok uygulama için tek hesap
Dahili mesajlaşma, profiller, arkadaşlara erişim ve kontrol panelinden aramalar

KURULUM;

1- Aşağıda vermiş olduğum linkten hileli “Avakin Life 1.048.01.-MOD-okuokubil-com” apk dosyasını indirip cihazınıza yükleyin.

VİDEO OYUN TANITIM 

BCVC Link

👉 APK İNDİR 👈

TR Link

👉 APK İNDİR 👈

Etiketler: Avakin Life İndir, Avakin Life Oyna, Avakin Life Kilitsiz İndir

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar