Reklam 728x90

Granny 2 Chapter Two v1.1.7 Can Hileli Mod Apk Büyükanne İkinci Bölüm Son Sürüm

 Granny 2 Chapter Two v1.1.7 Can Hileli Mod Apk Büyükanne İkinci Bölüm Son Sürüm


Granny korkunç büyükanne birinci bölümü çok güzel tutmuş baya bir meraklısı olmuştu. Şimdi bu güzel oyunun ikinci bölümü yayınlandı ve okuokubil.com olarak sizlerle paylaşıyorum.

kaçış, korku, heyecan, stresi bol olan bu bulmaca türündeki oyunları seven tüm takipçilerim için güncel sürümünü paylaşıyorum. Korku dolu dakikalar dilerim.😊

İlk oyunda, sadece Granny'ye karşı mücadele verip hayatta kalmanız gerekiyordu. Ama Büyükanne İkinci Bölüm'de, daha da güçlenerek geldi bu sefer yanına büyükbaba’yı almış.

Büyükbaba ve Büyükanne hareketlerinde yavaş kalıyorlar ama işitmeleri mükemmel. Yanlış bir hareketin sonucu ses çıkarttığın an  anında senin yanına koşarak gelir. 

Kaçmaya çalışırken son derece sessiz olmalısın. Büyükbaba’nın da  bir zafiyeti var kulakları fazla duymuyor. Ama mükemmel bir gücü ve hızı var.


Bunlar iki ihtiyar birlikte bir voltran oluşturarak güçlerini çok büyüttüler. Yani kısacası uğraşmak istemeyeceğiniz çok korkutucu bir çifti oluşturmuş durumdalar.  Hayatta kalabilmek için her şeyi yapmalısınız şimdiden size kolay gelsin.

2.BÖLÜM GÜNCEL ÖZELLİKLERİ

EV İÇİ HAREKET PÜF NOKTALARI;
 
Kolay kontroller : Granny Chapter Two'da kontroller oldukça kolaydır. Ekranın sol tarafındaki sanal ped sayesinde perili evde gezinebilirsiniz. Ardından, evdeki farklı unsurlara dokunarak etkileşime girebilirsiniz. Bu oyunda nesneleri kolayca alabilir, kapıları açıp kapatabilir ve anahtarları kolayca alabilirsiniz.

3D Grafikler ve korkunç sesler: Oyunda oyun grafikleri fena sayılmaz. 3 boyutludur ve evin ürkütücü havasını her yerde gerçekten iliğinize kadar hissedeceksiniz. Arka plan sesi ve efektler sizi her zaman korkutacaktır. Size yaklaştıklarında Büyükanne ve Büyükbabanın ayak seslerini duyacaksınız!


Bulmacalar: Bu oyunda evden çıkıp 5 gün hayatta kalmanız gerekiyor. Ancak bunu yapmak için evin etrafına dağılmış bulmacaları çözmelisiniz. Teknenin anahtarlarını ve ondan önce birçok şeyi bulmanız gerekiyor. Genel olarak, hayatta kalmak için zirvede olmalısınız.

Granny Chapter Two 1.1.7 can hile özelliği. oyun içinde canavarlar hareket etmez.

KURULUM;

Aşağıda vermiş olduğum linkten hileli, granny2117mod-okuokubil-com.apk dosyasını indirelim ve kurulumunu yapalım.

Gerilim dolu dakikalara hoş geldiniz.

VİDEO ANLATIMIBCVC Link

👉 < GRANNY2 İNDİR > 👈

TR Link

👉 < GRANNY2 İNDİR > 👈

Etiketler: Granny 2 İndir, Granny 2 Hileli İndir, Granny 2 Büyükanne Oyna

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar