Reklam 728x90

Virtual Families 3 v1.0.10 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir Son Sürüm 2020

 

Virtual Families 3 v1.0.10 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir Son Sürüm


Virtual Families 3 v1.0.10 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir Son Sürüm 2020


HAYALİNİZDEKİ EVİNİZİ TASARLAYIN

Sanal evinizi genişletin ve yenileyin. Evlat edinen kişilerin yeni evinin çok fazla potansiyeli var, ancak onu düzeltmek için yardımınıza ihtiyaçları olacak. Hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürün. Yatak odaları, bahçe, ev sineması ve hatta oyun odası ekleyin! Her odayı özelleştirmek ve tasarlamak için süslemeler yapın.

MUTLU, RAHAT BİR YAŞAM EVİ OLUŞTURUN

Küçük çocukları bebeklerden yetişkinliğe kadar evlerine bakmaları ve hayatta en iyi seçimleri yapmaları için eğitin. Onları kariyerleri üzerinde çalışmaya ve dekorasyon, ihtiyaç ve lüks için para kazanmaya teşvik edin. 

Sanal ailenizi kendilerinin en iyi sürümleri olacak şekilde yükseltin. Küçük insanlarınız size mesajlar gönderecek, teşekkür edecek, yalvaracak ve onları önemsediğiniz için sizi övecek. Onları kontrol etmeyi unutma, çünkü seni özlerler ve çok üzülürler!HAYAT SİMÜLASYONU GERÇEK ZAMANDA ÇALIŞIR!

Oluşturmuş olduğunuz küçük aileniz, cihazınızı kapattığınızda bile yaşamaya, yemeye, büyümeye ve çalışmaya devam eder. 

Yol boyunca, yanıt verilecek birçok farklı rastgele olay olacak, hepsi bu simülasyon oyununa sürpriz ve rutin, günlük sanal hayata beklenmedik unsurlar katacak. 

Çok çeşitli, öngörülemez oyun deneyimi bulun. İki oyun aynı şekilde oynamaz; hikaye, onu oynayan herkes için farklı bir şekilde gelişir. Bu simülasyon oyunu kendi başına bir yaşama sahip olacak şekilde tasarlandı!

KURULUM;

Aşağıda vermiş olduğum linkten, Virtual Families 3_v1.0.10 Mod.apk dosyasını indirelim ve cihazımıza kuralım.

VİDEO ANLATIMI


BCVC Link

👉 < MOD APK İNDİR > 👈

TR Link

👉 < MOD APK İNDİR > 👈

Etiketler: Virtual Families Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar