Reklam 728x90

Ruh ikizim yoga - My soulmate yoga 2020

 

Ruh ikizim yoga - My soulmate yoga


Ruh ikizim yoga - My soulmate yoga 2020Ruh İkizim. Nedir bu ruh ikizim ve yoga ile ne alakası vardır diye düşünüyor musunuz?
İnsanlar birlikte yaşamayı severler, peki birisinin yaptığını diğer birisi yapmadığı takdirde ne gibi bir şey paylaşabilirsiniz ki? Hayal kırıklığı yaşamaz mısınız? Yaşarsınız ve üzülürsünüz.

Paylaşmak, birliktelik içinde olmak birisinin yaptığı bir işi beğenmek desteklemek onunla bütünleşmek onun duygularını anlamak ve kendi duygularını ona hissettirmek iki insanın benzer noktalarının buluştuğu odak yani bir nevi ruh ikizi tamamlanmış demektir.

Yoga  şu ki, Yoga kültürel ya da ruhani değil. Bilime dayanır, bu da her kesin  işine yarayacağı anlamına gelir. Yoga türü, beden, zihin ve ruhun birbirini göz ardı etmeden bütünsel gelişimini öğreten klasik Patanjali sistemidir.

Siz yoga hayranı iken sabah öğlen akşam yoga ile bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirirken ruh ikizinizde aynı tempoyla sizi desteklemelidir.
Ruh ile devam edersek,  vücudun çok önemli noktalarının yapmış olduğunuz yoga ile ne kadar rahatladığının farkındasınızdır.

Yoga'da vücudunuzun en önemli organları beyin ve omuriliktir. Baş desteği, beyne giden kan akışını artırarak beyni daha fazla oksijenle doldurur. Bu, net düşünmenizi sağlar, stresi azaltır, sizi sakinleştirir ve rahatlatır. Omurga germe, omurganın doğal eğriliğine yardımcı olur, sinirlerin omurilik boyunca sıkışmasını önler.
 
Yoganın kendini kabul etmeyi öğretmesine izin vermelisiniz. Başlayabileceğiniz en büyük devrim öz sevgidir. Yoga, olduğumuz şekilde, kusurlarımızda ve her şeyde tamamen iyi olduğumuzu öğretir. 

Pozların mükemmellikle değil ilerlemeyle ilgili olduğunu bilerek, mat üzerinde bir kendini kabul etme pratiği yapıyoruz. Kendimizi bir bütün olarak gördüğümüzde, kendimize ve başkalarına şefkat duymaya başlarız.

Yoganın kalbinizi açmasına izin verin.  Bu sayede ruh ikizinizi bulmanıza da yarayacaktır. Bu kadim bilimin hayatımıza girmesine izin verdiğimizde kendimizi ve başkalarını nasıl seveceğimizi anlamaya, kendimizi mutluluğa, neşeye ve koşulsuz sevgiye layık görmeye başlarız. 
Başkalarına baktığımız sevgi dolu gözlerle bazen de kendimize bakmalıyız. 

Belki de Yoga da ruh ikizinle tanışacak kadar şanslısındır. Sevgiyle kalın sağlıklı yaşayın.

okuokubil.com

Etiketler: Ruh İkizim Yoga, Yoga Ruh İkizi, My soulmate yoga


Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar