Reklam 728x90

Panzer War Complete V2020.9.28.1- 2 Dünya Savaşı Tankları, Full Mod Apk İndir

 
Panzer War Complete V2020.9.28.1- 2 Dünya Savaşı Tankları, Full Mod ApkPanzer War Complete V2020.9.28.1- 2 Dünya Savaşı Tankları, Full Mod Apk İndirPanzer War Complete v2020.9.28.1 Full mod apk eski tankları seviyorsanız tam aradığınız tank oyunu derim, tank simülasyon, askeri savaş ve kıyasıya mücadele dolu aksiyon ile zamanınızın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Savaş gerçekten zor ve acıdır özellikle tanımlamak gerekirse bir cehennemdir.  Panzer Wars Complete'de oyuncular dev metal savaş makinelerinde bulunacak ve savaşlarda birbirlerine karşı savaşacaklar. Tanklar tüm farklı ülkelerden gelir. Başlangıç silahınız zayıf olsa da, yükseltmeler için maç parasını ve deneyim puanlarını kullanabilirsiniz.

Panzer Wars'u tam olarak oynarken, ünlü 2. Dünya Savaşı tanklarını deneyimleyeceksiniz. Tarihin gerçek tanklarıdır. Şu anda oyunda Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya ve Sovyetler Birliği gibi ülkelerden 150'den fazla tank bulunuyor. 

Oyunun başında hafif tankı seçmenize izin veriliyor. Bir tankı nasıl kullanacağınızı, nasıl saldıracağınızı ve tanklar hakkında bazı bilgileri öğrenirsiniz. Bu tankın taktiklerine, saldırılarına ve arazisine göre bulmak için her tank türünün güçlü ve zayıf yönlerini anlamanız gerekir.

KURULUM;

Aşağıda vermiş olduğum linkten, pwarcom20209281full-mod. Apk dosyasını indirelim ve cihazımıza kuralım.

VİDEOLU ANLATIM


BCVC Link

👉 < MOD APK İNDİR > 👈

TR Link

👉 < MOD APK İNDİR > 👈

Etiketler: Panzer War Complete Oyunu İndir, Panzer War Complete Tank İndir

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar