Reklam 728x90

Pubg Mobile 0.18.0 Injector Mod Menu ESP, Anten Hile Temmuz 2020


Pubg Mobile 0.18.0 Injector Mod Menu ESP, Anten Hilesi 2020


Pubg Mobile 0.18.0 Injector Mod Menu ESP, Anten Hile Temmuz 2020Pubg Mobile Injector ana menu esp ve anten hilesi ile birlikte içinde birkaç daha hileler bulunmaktadır. Güzel bir hile çalışması diye bilirim. 

Ama siz yinede her konuda uyarı yaptığım gibi lütfen ana hesabınız ile bu hileleri denemeyin. En güzeli yan hesap açıp bu oyunun ve hilenin tadını çıkartmak olsun.

Oyun içindeki özellikleri sadece RDS Injector ESP fonksiyonlarından ibaret değil başka hilelerde vardır indirip mutlaka deneyin derim.

KURULUM;

Pubg Mobile için özellikle tüm telefonlarda başka başka vırtuallerin denenmesini istiyorduk bunun sebebi her vırtual her telefonda çalışmıyordu yine aynı size buradan VIRTUAL konumuzun linkini vereceğim oradan telefonunuza uyumlu bir vırtualde indirebilirsiniz.

Aşağıda vermiş olduğum linkten RDS_INJECTOR.3.6_.apk dosyasını indirip kurun, virtual içine alıp mod menuyu açabilirsiniz. Kurulum tamamlandı şidi deneme zamanı, iyi oyunlar dilerim.

VİDEOLU ANLATIM

👉 RDS APK İNDİR > 👈

Etiketler: Pubg Mobile, Injector Menu

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

 1. çalışması için vpn şart mı

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. bu oyun için değil
   am istersen vpn ilede deneyebilirsin sitede var indir virtual deposu yaz arat

   Sil

Göstermiş olduğunuz ilgi İçin Teşekkür ederiz. Yorumlarınız olursa En kısa sürede Cevaplamaya çalışacağız.Sevgiyle kalın.