Reklam 728x90

Mortal Kombat 2.6.0 Mod Menu Hileli Apk + Mega + Data İndir 2020


Mortal Kombat 2.6.0 Mod Menu Hileli Apk + Mega + Data 

Mortal Kombat 2.6.0 Mod Menu Hileli Apk + Mega + Data İndir 2020


Mobilde Mortal Kombat 11 konsol karakterlerinden oluşan harika bir güçlü ekip kur. MK11 ekibi, düşmanlarınıza acı vermek için benzersiz yetenekler ve güçlü takım sinerjileriyle son derece çok yönlüdür. 

MK11 kollection MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet içerir ve konsol muadilleri kadar ölümcüldür! Hatta aynı Ölümcül Darbeyi bile yapıyorlar!

Kendi Mortal Kombat savaşçılarından oluşan ekibinizi oluşturun ve onları son sistem eğitin ve yeni özel saldırılar, güçlü eserler kazanmak için onları savaşa gönderin. 

Ronin Ekibi, Takım Kabusu ve Ölü Takım Günü gibi düşmanlarınıza karşı avantaj sağlamak için savaşçıları benzersiz sinerjilerle bir araya getirin!

Akrep, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri gibi 130'dan fazla Mortal Kombat karakteri toplayın. Kana susamış Vampiress Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klassic Sürüngen ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi Mortal Kombat Mobile'a en yeni eklemeleri keşfedin.

Kendinizi kanıtlayın ve kadronuza yeni Mortal Kombat savaşçılarını getirmek için bir dizi maçı tamamlayın! Her haftaya yeni oyunlarla başlayın


KURULUM:

1- Aşağıda vermiş olduğum linkten hileli “MORTAL_KOMBAT_2.6.0__0685_okuokubil” APK dosyasını indirip cihazınıza yükleyin.

2- Arkasından “com.wb.goog.mkx” dosyasını Zip ten /sdcard/Android/obb/com.klasörüne çıkartın ve kopyalayın.

VİDEO ANLATIMI


👉 MOD APK İNDİR > 👈

👉 DATA  İNDİR > 👈

Etiketler: Mortal Kombat, Mod Menu

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar