Reklam 728x90

World of Tanks Blitz 7.0.0.668 Tankların Dünyası Apk + Mod İndir 2020 Android

World of Tanks Blitz 7.0.0.668 Tankların Dünyası Apk + Mod 


World of Tanks Blitz 7.0.0.668 Tankların Dünyası Apk + Mod İndir 2020 AndroidWorld of Tanks Blitz, Tankların dünyası bu efsanevi Tank Nişancı oyununu mutlaka indir. Tüm dünyada 120 milyon oyuncudan oluşan bir topluluğa katılın.

Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte 7 × 7 formatında savaşın, zırhlı araçları araştırın ve yükseltin, çeşitli taktikler kullanın ve kazanın. Bir tank seçin ve o tank sizi zafere götürsün.

ÖZELLİKLERİ;

Müthiş bir tank dünyası, 351'den fazla benzersiz ve özel araç bulunuyor. 

Tarihsel olarak doğru araçlar, ünlü mühendislerin planlarına dayanan deney tankları, popüler alternatif evrenlerden zırhlı canavarlar, burada hepsi birlikte savaşıyor!

23'ten fazla konumda farklı modlarla dinamik 7 × 7 savaşlar. Her savaş tahmin edilemez: sonuç size ve ekibinize bağlıdır.

Ağır aksiyon! Çok farklı oyunlarla ödüller ve savaşlar olarak nadir araçlarla oyun içi etkinlikler. 

Mad Games'te görünmez ol 

İyi geliştirilmiş bir ilerleme sistemi. 

Tanklardan korkunç Seviye X makinelere kadar olan araçları araştırın. Silahları değiştirin, ekipman ayarlayın, kamuflaj kullanın; aracınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlayın!

Cihazınıza otomatik olarak optimizasyon sağlayan muhteşem grafikler. Manuel ayarlar, sulu resim ile yüksek FPS arasındaki dengeyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

KURULUM:

1- Aşağıda vermiş olduğum linkten hileli “World-of-Tanks-Blitz-7.0.0.668+ARM-okuokubil-com” APK dosyasını indirip cihazınıza yükleyin

VİDEO ANLATIMI

ALTERNATİF LİNK


Etiketler: World of Tanks Blitz

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar