Reklam 728x90

Asphalt 9 Legends v2.0.5 Yeni Motor Hileli Mod Apk İndir 2020


Asphalt 9 Legends v2.0.5 Yeni Motor Hileli Mod Apk İndir 2020

Asphalt 9 Legends v2.0.5 Yeni Motor Hileli Mod Apk İndir 2020


Asphalt 9 Legends, Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü otomobil üreticilerinin diğer oyunlarının aksine sürmek için gerçek hiper otomobillerin en üst kadrosuna sahiptir. İhtiyacınız olan rüya arabasını seçmekte ve dünyanın dört bir yanındaki rakip hız makinelerine karşı muhteşem konumlarda yarışmakta özgürsünüz. Parçanın Efsanesi olmak için hızlı piste çıkın ve sınırlarınızı toz içinde bırakın!

ELİNİZİN PALMİNDE BİR KONSOL DENEYİMİ
Titizlikle ayrıntılı gerçek arabalar, havalı HDR teknikleri ve her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran yarış filmine dönüştüren çarpıcı görsel ve parçacık efektleriyle kendinizi en gerçekçi gerçekçi arcade yarış oyunlarından birine bırakın.

EN ÖNEMLİ MOTOR ARAÇLARI
Dünyanın en iyi 60 hızlı makinesini toplayın. Her serin araç, estetiğine ve bugüne kadar herhangi bir Asfalt oyununun en arzu edilen dizisinde ihtiyacınız olan en iyi sürüş performansına göre dikkatle seçildi.

PARMAKLARINIZDA ÖZELLEŞTİRME
Aracınızın rengini ve malzemesini tam olarak tanımlamak için yeni araba düzenleyicisini kullanın. Pistte en iyi şekilde görünmek için Jantların rengini ve daha fazlasını da seçebilirsiniz.

ARCADE EĞLENCE BİR PATLAYIN
Aracınızın ses bariyerini kırmak için ihtiyacınız olan en yüksek hız artışı için nihai Nitro Darbesini ortaya çıkarmak için nitroyu şarj edin! Çok oyunculu veya AI rakiplerinizi tarzda aşağı çekmek ve arkanızda yanmalarını izlemek için 360 ° yapmak için molaya iki kez dokunun!

SOKAK EFSANESİ OLUN
60 sezonu ve 800 etkinliği tamamlayarak Kariyer modunda sokak yolculuğunuza başlayın. Çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın her yerinden 7 rakibe karşı yarışarak gerçek bir Asfalt yarışçısı efsanesi ol.


EN YÜKSEK YARIŞ KONTROLÜ Arcade eğlencesine ve hızlı hıza odaklanmak için zihninizi serbest bırakmak amacıyla araba direksiyonunu kolaylaştıran yeni bir sürüş kontrol şeması olan yenilikçi TouchDrive'ı daha iyi hale getirin.

SAYILARLA GÜÇLENDİRİN
Asfalt oyunlarından herhangi birinde ilk kez, Club özelliğiyle kendi düşüncelerine sahip yarışçı arkadaşlardan oluşan kendi çevrimiçi topluluğunu oluşturabilirsin. En iyi yarış için diğer hız düşmanı ve motor kafalarıyla birlikte çalış ve çok oyunculu Kulüp lider tablosunda üst sıralara çıkarken en iyi Milestone ödüllerinin kilidini aç.

MOD v2 :

sınırsızlık; Speedhack
botlarını
devre dışı bırak (çevrimiçi kullanmayın!);
Havada ve havada hızlı nitro;
Kaymada kolay kontrol.

Adımları yükleyin:
1. PlayStore sürümünü kaldırın
2. Mod APK yükleyin
3. OBB dosyalarınıSDCARD/ Android / Obb /
4'ekopyalayın.


👉 HİLE DOSYASI TIKLA İNDİR>> 👈


👉 HİLE DOSYASI OBB TIKLA İNDİR>> 👈

Etiketler: Asphalt 9 Legends v2.0.5 indir, Asphalt 9 Legends v2.0.5 yeni motor oyunu, Arabayarışı Asphalt 9 Legends v2.0.5 indir

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar