Reklam 728x90

Bilmeniz gereken 7 güzellik sırları!


Bilmeniz gereken 7 güzellik sırları!


Sır 1
İçme suyu: Bunun sır olmadığını mı düşünüyorsunuz? Sekiz cam kuralını unut gitsin. Her gün bol, bol su içtiğinizden emin olun. Çünkü gün içinde su içilmediği zaman cildiniz kurumuş bir toprak gibi olur.
Sır 2
Güneş kremi bir zorunluluktur: Güneş kremi genç ciltler için bir garantidir. UV ışınları cilt kanseri ve yaşlanmanın en yaygın kaynağıdır. Yağmurlu veya güneşli, günlerde cildinizin güneş kremi ile iyice boğulduğundan emin olabilirsiniz - ve biliyorsunuz ki kurallar – dışarı çıkmadan 15 dakika önce kremi uygulayın, böylece vücudunuz uygun bir şekilde kremi emer.
Sır 3
Nemlendirme: Kendi kendine bronzlaştırıcı içeren nemlendirici bir vücut losyonuna sahip olduğunuzdan emin olun.
Sır 4
El ve boyun da önemlidir: El ve boynunuza yüzünüz gibi davranın. Yıkayın, temizleyin ve nemlendirin. Uygun kremler uygulayın ve yüz deriniz kadar parladıklarından emin olmak için boynunuza ve ellerinize güzelce sürün.
Sır 5
Egzersiz! Yüzünüzde parlama istiyorsanız yüz bakımı tek seçenek değildir. Egzersizler kan dolaşımını ve oksijen kapasitesini artırmaya yardımcı olur. Bu yüzden koşu bandını kullan ve sağlıklı ışığın tadını çıkar!
Sır 6
Doğru yiyin: Bolca meyve ve sebze yiyin. A, C ve E vitaminleri üzerinde çok fazla baskı yapın ve cilt sorunlarıyla baş etmeye yardımcı olurlar. Cilde antioksidanlar uygulamak da yardımcı olur ...
Sır 7
Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler yapın. Mutlu görünüyorsanız otomatik olarak parlamayı hissedeceksiniz. O yüzden gülümse ve neşeli kal!
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar