Rüyada Tatilde Olduğunu Görmek Tatil Hayal Etmek Ne Manadadır?


Rüyada Tatilde Olduğunu Görmek
Tatil Hayal Etmek Ne Manadadır?


Bir tatili hayal etmek, geçici bir dikkat dağıtma veya başkalaşımı temsil eder. Anlayışınızı tamamen değiştiren ve sürmesini beklemeyebileceğiniz bir şey yaptınız. Bir zaman değişik bir şeyler yapmak. Bir tatil aynı zamanda aldığınız bir molayı da yansıtıyor olabilir. Hafiflemek ya da yaşamınızdaki bir şeyden zaman ayırmak gibi.
Negatif, tatil hayalleri kendiniz ya da öbürlerinin uyuşuk olduğu hakkındaki duyguları yansıtabilir. Size söylenme fobisi uyuşuk. İşten parçalama fobisi.
Makûs ya da perişan bir tatil geçirdiğinizi hayal etmek, geçici olacağını düşündüğünüz bir farklılıktan pişman olduğunuza işaret eder. Uyanma yaşamınızdaki mesullüklerden kaçamadığınızı sezebilirsiniz. Meselelerle ve meselelerle başa çıkmakta güçlük sürüklüyor olabilirsiniz. Bir vaziyetin nasıl ortaya çıktığı ile alakalı sabırsızlık. Ayrıca bir şeyden kaçtığınız pişmanlık vaktini de yansıtabilir.
Yogalover
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Güzel bir yorum diğer sştelerden çok farklı yorumlarınız var bravo

    YanıtlaSil

Göstermiş olduğunuz ilgi İçin Teşekkür ederiz. Yorumlarınız olursa En kısa sürede Cevaplamaya çalışacağız.Sevgiyle kalın.