Reklam 728x90

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Depremi Yaşamak Ne Manadadır?


Rüyada Deprem Olduğunu Görmek
 Ve Depremi Yaşamak Ne Manadadır?


Yaşadığınız bir şehirde, deprem olma riski var ise ya da daha önceki deprem planlaması yapan programlardan etkilendiyseniz, bu deprem rüyasını görmemeniz neredeyse imkansızdır. Rüya gören kişi bedenen sağlıklıdır, öncelikle bunu belirtmek isterim.
Rüyada deprem olduğunu görmek ne manadadır; Bir rüyada titreşim veya deprem paniği yaşamak şu anda çok sayıda düşünce, duygu ve eyleminiz olduğunu gösterir. Normalde, basınç kişinin başa çıkma konusundaki algılanan kabiliyetini aştığında bir deprem ortaya çıkar. Her birimiz benzersiziz ve genetik yatkınlıklarımız ile stresle başa çıkabileceğimiz anlamına geliyor. Deprem, bence, yeni bir değişiklik gösterebilir.
Deprem rüyası bazen olumsuz değildir. Bir kişinin başarması için baskı, başka bir kişinin stresidir. Bu aynı zamanda, bir hedefe ulaşmak için uygun şekilde meydan okuduğunuz ve heyecanlandığınız anlamına da gelebilir. Bir rüyada depremi görmek gelecekte yeni bir fırsat için hazırlanacağınızı gösterebilir. Depremin yoğunluğunun da dikkate alınması önemlidir. Deprem yüksek yoğunluklu ve hasarlı ise durumun nasıl daha iyi olabileceğini gösterir. Şöyle de yorumlayabiliriz depremi rüyanızda görmek, ileriye dönük bazı planlarınızdan emin olmadığınız anlamına gelebilir, ama sonunda her şey yoluna girecek diye yorumlayabilirim. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
Okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar