Rüyada Aşı Olmak Aşı Olduğunu Görmek Ne Manadadır?


Rüyada Aşı Olmak Aşı Olduğunu  Görmek Ne Manadadır?


Rüyada aşı olduğunu görmek, sizi ele geçiren bir şeye dirençli olma arzusunu temsil eder. Kendinizi tehlikeli durumlardan veya sorunlu olan kötü seçimlerden minümüze etme isteğini de yansıtabilir. Yaptığınız her şeyi kötü bir durumdan veya elden çıkmış kötü bir seçimden “etkilenmemek” için yapıyor anlamına gelebilir.

Babanızın bir aşı yaptırmayı hayal etmeniz, kendinizi kötü bir karardan bağışıklık kazanma isteğinizi yansıtabilir. Yaptığınız bir hataya veya dikkatsiz seçime karşı kalıcı eylemde bulunmanız gerektiğini fark ederek, daha kötüye gitmemesini sağlayın. Ayrıca, seçimleriniz için herhangi bir sorumluluktan kendinizi alıkoyma veya suçlamadan kaçınma isteğinizi de yansıtabilir.

Annenizi aşı olurken görmeniz, kendinizi gelecekteki hatalar yapmaktan veya gelecekteki sonuçlarla karşı karşıya kalmaktan kendinizi bağışıklık kazandırma veya kalıcı olarak izole etme arzunuzu gösterir. Artık ciddi bir seçim yapmak, sizi daha da kötü seçimler yapmaktan veya yoldan aşağıya sorunlardan korumaktan koruyacaktır. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
Okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Adsız7/9/19

    rüya tabirleri bölümünüzü dikkatle takip ediyorum. Yorumlarınız çok farklı ve isabetli teşekkür ederiz emekleriniz için

    YanıtlaSil

Göstermiş olduğunuz ilgi İçin Teşekkür ederiz. Yorumlarınız olursa En kısa sürede Cevaplamaya çalışacağız.Sevgiyle kalın.