Rüyada Ağaç Görmek Dallarına Dokunmak Ne Manadadır?Rüyada Ağaç Görmek
 Dallarına Dokunmak Ne Manadadır?


Rüyada ağaç görmek, birisinin kişisel yaşamı ve bu vizyonu yaşayan kişinin bireyselliği ile ilgili bir sembolü temsil eder. Ağacın rüyanızdaki şekli, bu kişinin veya bir başkasının, insana, yaşam durumuna ve diğer insanların yaşamlarıyla ilgili kişisel varlığına çok yakın olan öznel bir temsil ve yansımasıdır.
Bir mevsime (kış, yaz, ilkbahar, sonbahar) bağlı olarak, ağaçlarla ilgili rüyalar görmek, yeni bir ilişkinin başlangıcı ya da heyecan verici ve tatmin edici bir kariyer ile ya da sıkı çalışma süreleri ve ihtiyaç gibi daha az umut vaat eden veya ilham veren sonuçlar ile ilgili semboller olarak yorumlanır.
Bir rüyada görülen ağaç dalları, gizli yeteneklerin ve gizli arzuların veya özlemlerin sembolüdür. Bazı kaynaklar, bir ağaç gövdesinde hayal kurmayı rüya sahibinin omuriliği ve daha yakından ya da daha fazla dikkatle bakılması gereken temel sağlık koşulları ile ilgili sorunların bir göstergesi olarak tanımlayabilirim. Bir ağacın üst dalları ve gölgesi, dış mekanla olan bağlantımıza, kendimizi manevi olarak ifade edebilmemize ve günlük yaşamla başa çıkabilmenin yollarını bulabilirken, daha yüksek seviyelerde bilişe dayanma ve dengeli ve öz- geleceği yerine getirmek anlamına da gelebilir.
Genel anlamda ağaçlarla ilgili rüyalar, bir birey için veya bir bireyin diğer insanlarla olan kişisel yaşamında oluşturduğu ilişkiler ve kişisel bağlantılar için, zaman içerisinde gelişme ve büyüme olarak tanımlanabilir. Bazı rüya yorum kaynakları, içinde bulunduğumuz evreni temsil eden ve zihnimiz var olduğu gerçeğini kavrama ve uzayda kozmik kuvvetler veya nesneler hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalıştığında, özel bir anlam taşıyan “evrensel” bir ağaç hakkında hayal kurmaya gönderme yapar.
Son olarak, belirli hava koşullarında veya mevsimsel desenleri olan ağaçlar hakkında rüya görmek de çok sayıda yorum ve sembolik anlam ortaya çıkarabilir. Birçok rüya yorumu kaynağı, sağlıklı bitkilerin, bereketli bitki örtüsü ile kişisel sağlık ve maddi zenginlik belirtisi olarak rüya görmesini, bitki örtüsü soyulmuş kuru ağaçların hayallerinin yalnızlık ve sıkıntı dönemini ifade ettiğini gösterir. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar