Reklam 728x90

Kişniş Tohumu Faydaları Nelerdir?


Kişniş Tohumu Faydaları Nelerdir?


Kişniş tohumları sevgiyi çekmek, tutkuyu teşvik etmek ve bir sevgiyi sadık tutmak için kullanılır, çünkü Yeni Sevgi Çizmede ve Evlilikte Sadakat getirdiğine şanslı olduğuna inanılır. Ayrıca hastalıklara karşı bir çekicilik olarak kullanılır. Kişniş yemeklerini aşk otları ile karıştırın ve kırmızı mojo torbasına koyun ve çekmek istediğiniz kişinin adını Sevgi-Çizim yeteneğini kullanmak için ekleyin. Kimyon Tohumları, Deniz salyangozu Yaprakları ve Manolya Yaprakları ile karıştırılıp yatağınızın yanına koyduğunuzda  evlilikte sadakat ve sadakati arttırdığı söylenir. Kişniş tohumları, her gün evinizin mutlu, sakin ve huzurlu olmasını sağlamak için Mutlu Ev Büyüsü Şişesinde bulunan malzemelerden biridir.
Kişniş tohumlarının diğer kullanımları arasında basiret, kehanet, doğurganlık, refah, sağlık, sır tutma, tutku, koruma, alıkoyma ve düğünlere yardımcı olma sayılabilir. Kötü ruhlardan kurtulmak için Angelica Kökü, Lotus Tohumları ve kaynak suyu ile karıştırın. Kişniş tohumları, Keten Tohumu, Angelica Kökü ve Altın Mühür Kökü ile bir toplama torbası doldurun ve hastalığı önlemek için odanızın bir köşesine koyun.
Kişniş tohumları yakıldığında fındık kokusu verir. Ardışıklık sırasında veya refah büyüleri yaparken tütsü olarak kullanmak için Olibanum, Cypress, Sandal Ağacı ve Tarçın ile karıştırılabilir.
okuokubil.com 


Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar