Kendimi Endişeli Hissetmem Duygusal Olarak Sağlıklımı?


Kendimi Endişeli Hissetmem
 Duygusal Olarak Sağlıklımı?


Hayır, hiç de değil. Düşüncelerinizi ve duygularınızı idare etmede yetersiz kalmanızdır. Anksiyete, stres ve depresyon sadece birkaç fantezi terminolojidir, fakat aslında olan, zekanızın kendinize karşı geldiğidir. Hiç sağlıklı değil. Fazla mesai, düşüncelerinizi ve duygularınızı kullanmaya ve yönetmeye çalışmadığınızda, çok çeşitli rahatsızlıklar olabilir.

Her zaman ne olacağını düşünerek? Ne olacak? Durum la başa çıkmak için bir yol değildir. Her düşünce, vücudunuzun kimyasını değiştirir. Vücudunuzu ve zihninizi rahat ve hoş bir durumda tutamazsanız, en iyi şekilde nasıl çalışacaksınız? Vücudunuzun ve zihninizin, keyifli ve neşeli bir haldeyken en iyi şekilde çalıştığını kanıtlayacak önemli bilimsel kanıtlar vardır.

Dış durumlar asla senin yolunun% 100'ünde olmayacak, ama senin içinde olanların% 100 yolunda olması gerekiyor. Dışsal durumlar sizin tarzınıza gelmiyorsa, bedeninizi, zihninizi ve duygularınızı eşit bir durumda tutmanız daha önemli değil mi? Ancak o zaman, bu konuda yapılabileceklerin çözümlerine odaklanabileceksiniz.

5 - 10 dakika boyunca günlük olarak Nefes Meditasyonu Uygulamalarına başlayın.
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

1 Yorumlar

Göstermiş olduğunuz ilgi İçin Teşekkür ederiz. Yorumlarınız olursa En kısa sürede Cevaplamaya çalışacağız.Sevgiyle kalın.