Reklam 728x90

Rüyada Yanar Dağ Görmek Ne Manadadır?

Rüyada Yanar Dağ Görmek Ne Manadadır?Rüyada yanardağ görmek, volkanik bir patlama görmek, açık bir çatışmanın ve oluşan skandalların birikimidir. Ancak güçleriniz bu sıkıntıların seliyle başa çıkmak için yeterli olacaktır. Aynı zamanda aileniz ve sevdiklerinizle bunun üstesinden gelebilirsiniz. Sonunda, her şeyin güzel olacağını söyleyebilirim.
Rüyalar gecenin örtüsü altına gizlenmiş gizli mesajlardır. Farklı özellikleri ve açıklamaları var. Volkan'ın kendisi şiddetli ve patlayıcı duyguların ve duyguların kişileştirilmesidir. Bu rüya, yakında derinlere gizlenmiş duyguların dış etkenlerin patlayacağını sembolize ediyor.
Her durumda, volkan, kaderde yeni bükümlerin ortaya çıkması, yaşamda önemli değişikliklerin habercisidir. Ve belki de bu durumlarda, problemlerle başa çıkabilmek için kararlılık, cesaret ve sabır göstermeniz gerekecektir.
Rüyada volkan, gerçek hayatta ateşli tutkuların parlamasıdır. Bazen biriken olumsuz duygu ve duyguları boşaltmak bile faydalıdır. Volkan, sıcak lav gibi rahatsız edici, incitici ve yakabilecek bazı kavgalar veya çatışmalar beklentisiyle de rüya görülebilir; 
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar