Rüyada Taş Duvar Görmek Ne Manadadır?


Rüyada Taş Duvar Görmek Ne Manadadır?


Rüyada taş duvar görmek sınırlamaları, engelleri ve sınırları göstermektedir. İlerlemenizi engelleyen bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Alternatif olarak, duvar eski alışkanlıklarınıza ve düşünme biçiminize alışkın olduğunuzu gösterir. Kendini sıkışmış hissediyorsun. Ama en önemlisi eğer duvarlarda kan gördüyseniz, bu bir tür uyarıdır. Yüzleşmen gereken bir durum var demektir. Artık bundan kaçınamazsınız.
Bir duvarın üzerinden atladığınızı görmek, zorlu engellerle yüzleşebileceğiniz ve başarı ve kolaylıkla engelleri aşabileceğinizi göstermektedir.
Bir duvarı yıktığınızı görmek, engelleri aştığınızı ve sınırlamalarınızın üstesinden geldiğinizi gösterir. Ayrıca, biraz özgürlük ve bağımsızlık arzuladığın anlamına gelir. Bir duvarın parçalandığını görüyorsanız, sorunlarınızın üzerine çıkıp engellerinizi aşmanızı önerir.
Bir duvar inşa ettiğinizi görüyorsanız kötü bir ilişki veya çocukluk çağı travmasını ifade eder. Başkalarını tekrar incinme korkusuyla uzak tutmaya çalışıyorsun. Alternatif olarak, rüya sizin sınırlamalarınızı kabul ettiğinizi gösterir.
Bir duvarın arkasına saklandığınızı görmek, bağlantılarınızı kabul etmekten utandığınız anlamına gelir.
Bir duvara atıldığınızı veya vurulduğunuzu hayal etmek, etrafınıza koyduğunuz duvarları tam anlamıyla yıkmanız gerektiği anlamına gelir. Dışarı çıkıp keşfetmen gerek.
Bir evin duvarları olmadığını görmek mahremiyet eksikliğini gösterir. Herkesin omzunuza ya da işinize baktığını hissediyorsunuz.


Yogalover
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar