Reklam 728x90

Rüyada Su Görmek Ne Manadadır?


Rüyada Su Görmek Ne Manadadır? 


Rüyada su görmenin manasından önce şunu belirtmek isterim ki, su, mutluluğun bir sembolüdür. Bir rüyadaki su sevinç ve refah vaat eder. Temiz su içeren herhangi bir kap, zenginlik vaat ediyor demektir.
Nehirdeki su, eğer temizse başarıyı simgeler. Nehirdeki çalkantılı su, güçlü ve güçlü bir adamın yarattığı tehdidi ön plana çıkarır.
Nehirde yüzen bir tekne görürseniz, bu doğru yolda olduğunuz anlamına gelir.
Suyun yatak odanızı doldurduğu rüyayı görürseniz, işinize yardımcı olacak uzak bir akrabanızın gelişine hazır olmanız gerektiği anlamına gelir. Sudaki dalgalar konuğun kötü niyetleri ve rahatsızlıkları ifade eder.
Evinizin yakınında suyun aktığı rüyayı görürseniz, bu size iyi bir iş bulacağınız ve hayatınızın finansal olarak istikrarlı olacağı anlamına gelir. Sadece ihtiyaçlarınız için değil aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için para harcayacaksınız.
Temiz su ile bir bardak hayal ediyorsanız, bu rüya mutlu bir evliliği öngörüyor. Kırık cam iyi bir işaret değildir: erkekler için doğum sırasında karısının ölümünün bir işaretidir, ancak çocuk hayatta kalır; kadınlar için kocasının ölümünün bir işaretidir.
Rüyadaki çamurlu su, mezhepsel yönelim demektir.
Eğer kuyuda su hayal ettiyseniz ve çıkartırsanız, yakında evleneceğiniz anlamına gelir. Kuyudaki çamurlu su, ilişkilerin kırılganlığını anlatıyor diyebilirim.
Su rüyanızda kirliyse, hayal kırıklığı ve kargaşa getireceğiniz anlamına gelir.
Su birikintisi görmek, sakin ve mutlu bir yaşam demektir. Tarlanın merkezinde yer alan bir su birikintisindeki saf su, zenginlik, aile ve çocukları öngörür.
Su kıyıya taşarsa, bu durumunuzu / pozisyonunuzu veya sevdiklerinizi kaybedebileceğiniz anlamına gelir.
Pitoresk bir yerde bir rüyada su görürseniz, romantik bir karşılaşmanın habercisi ve ciddi bir ilişkinin başlangıcına giriyorsunuz demektir.
Kayaların üzerinden akan suyu görürseniz, bu bir anlaşmazlığı ya da dava kaybedeceğiniz anlamına gelir.
Suda olmak, baş gösteren bir felaketin bir işaretidir.
Suda yüzmek, zaten yakın olan tehlike anlamına gelir.
Karanlıkta yüzüyorsanız, o zaman bazı hassas konulardaki şüpheleriniz sizi rahatsız edecektir.
Sudaki yansımasını görürsen, bu sevilen birinin ölümü demektir.
Kurumuş bir su kaynağını hayal etmek, bir tehlikeyle karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.
Suyun sesini duyuyorsanız, ancak göremiyorsanız, uzun zamandır görmediğiniz bir kişinin dönüşünü bekleyin yakında gelecektir. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar