Rüyada Kendini Ölmüş Görmek Ne Manadadır?


Rüyada Kendini Ölmüş Görmek Ne Manadadır?


Rüyada kendini ölmüş olarak görmek, çalışmalarının reddedilmesi için bir mesajdır. Sürekli olarak yeniden doğrulama, övgü ve onaylama gerekir. Sezginizin size ne söylemeye çalıştığını kabul etmelisiniz. Rüya berraklığı ve bir durum hakkında daha net düşünmeniz gerektiğini sembolize eder. Bilinçaltı düşünceler yüzeye itmeye çalışıyor olabilir.

Senin için gelen ölüm, şehvet ve duygular için bir delildir. Başkalarının eylemlerine düşmek üzere kuruluyorsunuz. Bu rüya, bastırılmış duygusal arzuların ve fiziksel ve duygusal aşk için ihtiyaçlarınızın kanıtıdır.
Sizin için rüyada gelen ölüm sırlardır. Konfor, sıkı çalışma, titizlik ve ihtiyatla gerçekleşecek. Fiziksel, zihinsel veya ruhsal olarak bir miktar kısıtlama ve kontrol göstermelisin. Rüya, arınma ve temizlik için bir semboldür. Bir şey veya birileri başarınızı engelliyor diye düşünüyorum.
Başkalarının sizi tanımalarına izin vermekten korkuyorsunuz. Bazı gizli bir gündeminiz var ve başkalarının bunu görebilmesinden korkuyorsunuz. Rüya, başkalarını sakinleştirme yeteneğinizin habercisidir. Öfkenizi ve saldırganlığınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Senin için gelen ölüm, aslında zafere ve korunmaya dikkat çekiyor. Daha şefkatli olmalısın. Birinin iletmeye çalıştığı mesaja dikkat etmeniz gerekiyor. Rüya kendini kabul ve kendini sevmektir. Seçimleriniz ve eylemleriniz için yargılandığınızı veya eleştirildiğinizi hissediyorsunuz. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar