51. Bölge Gizemini Hala Koruyor Uzaylılar Orada mı? ( UFO )


51. Bölge Gizemini Hala Koruyor Uzaylılar Orada mı?  ( UFO )


Kainatta sadece dünyada yaşamın olduğuna inanmıyorum, nitekim seneler önce bir Ufo söylemleri baş göstermiş neler olduğunu anlayamamıştık. Her yerden bazı görüntüler geliyor kimisi balkondan fotoğraflar çekip bunları sosyal medya üzerinden insanlara gösteriyordu. Daha sonra bu ufo furyası bitti ne oldu? Hani vardı da bir den bire mi yok oldular. Aslında varlar ABD de bulunan 51 Bölge’nin hikayesi çok eskiye dayanıyor ve hala gizemini koruyor kimsenin yaklaştırılmadığı fotoğraf dahi çekilmesine müsaade edilmediği bir yerdir bu 51. Bölge.
Dünyanın en çok merak ettiği ama  yıllardır sırrı çözülemeyen ABD'nin gizli üssü 51'inci bölge esrarını hala korumaktadır. Yeni gelen görüntüleri yakında yayınlanan bölgeye kimse sokulmuyor ve içinde ne olduğunu bilen yok! Acaba 51. Bölgede gerçekten yıllar önce dünyamızı ziyaret eden uzaylılar bir şekilde yakalanıp bu bölgede incelemeye mi alındılar.
Tüm bu iddialar ABD, 51. bölgede daha önce eline geçirdiği dünya dışı yaratıkları yani uzaylıları inceliyor, özel deneyler yapıyor, anlamına geliyor mu?
51. Bölge'nin kesinlikle UFO'lara ve uzaylı varlıklara ev sahipliği yaptığı yönündeki söylentiler gittikçe çoğalmaya başladı. Hükümetin bu üstte yıllardır gizli çalışmalar sürdürdüğü ve ileri sürülen bazı spekülasyonların gerçek olduğu iddia ediliyor.
Gözlerden uzak gizli yeraltı tünelleri, saklı düşman uçakları, çok gizli UFO dosyaları gibi iddia ve söylentiler daima 51. Bölge ile ilişkilendirildi.
Bu 51.Bölge yasak ve gidip gezmesi imkansız bir yer olduğu için en güvenilir bilgi kaynakları eski 51.Bölge çalışanlarıdır. Onların vermiş olduğu küçük bilgiler ışığında elde avuçta olan bu kadar bilgilerle yetinmek zorundayız. Şimdilik.
Çöllerle kaplı Nevada’nın nükleer test alanına eklenmesi planlanan yer olarak seçilen 51. Bölge, ABD eski başkanlarından Dwight Eisenhower döneminde onaylandı.
Bölgenin etrafında adım başı yer alan "Dikkat bölgeye girilmez", "Dikkat fotoğraf ya da video çekilmez" tabelalarındaki uyarılara uymayanlar anında tespit ediliyor.
Bu uyarılara uymayıp da belli bir mesafeyi aşarak fotoğraf çekmeye kalkışanlar önce sorgulanıyor sonra para cezasına çarptırılıyor. Bölgenin güvenliğini Gammo Dudes ismi verilen bekçiler sağlıyor. Elbet bir gün bu 51. Bölgenin sır perdeside aralanıp gerçekler neyse ortaya çıkacaktır.

51.Bölge
okuokubil.com
Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar