Yoga ve Nefes ( Prana )


Yoga ve Nefes ( Prana )

Prana “nefes” anlamına gelir. Her birimiz nefesle doğar ve yaşantımızı nefes ile devam ettiririz. Pranik şifa dokunmadan bir enerjik masaj stilini içerirken, pranik şifa meditasyonu kendi nefesimize odaklanmayı, onu ışık ve sevgi ile beslemeyi ve fiziksel ve duygusal bedenlerimize yönlendirmeyi içerir.

Basit bir pranik meditasyon teneffüsünüze ve teneffüsünüze odaklanmak olabilir. Nefes alırken nefesini beyaz ışıkla doldur. Vücudunuza kalbinizden veya başka bir noktadan girerken cildinize, kemiklerinize ve damarlarınıza aktığını hayal edin. 
Işığını kullanarak her parçanı iyileştir. Nefes verirken, herhangi bir negatif enerjinin nefesle çıktığını düşünün. Stresli veya kafanız karıştığında, gözlerinizi kapatın ve nefesinizi sizi iyileştirmek için davet edin ve titreşiminizi iyileştirin. Başkalarını iyileştirmek için de aynı tekniği kullanabilirsiniz

Aklımızı belirli bir gerçekliğe odakladığımızda, iyileşmiş bir fiziksel bedeni mi, sağlıklı bir çocuğun doğumunu mu yoksa belirli bir yaşam tarzını mı içeriyorsa, evren bu vizyonu bizimle birlikte oluşturmak için bir araya gelir.
 Vizyonlarınızın ayrıntılı olmasına izin verin. En küçük olumsuz niyetin bile vizyonunuzun temelini olumsuz yönde etkileyebileceğini unutmayın. Yaşam yolunuz ve vizyonunuzla ilgili her şeye ışığa odaklanın. Vizyonu tutuyor ve sonra ışığı soluyor ve onu sevmekle birlikte, tüm ışığı-Varlıkları birlikte yaratmada hep beraber yoga diyor ve uyguluyoruz. Sevgiyle kalın.
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar