Rüyada Perili ev Görmek Ne Manadadır?


Rüyada Perili ev Görmek Ne Manadadır?


Rüyada sürekli perili ev görmek bekleyen sorunları kalmış yaşam üzerinde perspektifi temsil etmektedir. Hayatınızın hala sizi geçmiş olaylara dayandırmakta olan kötü anıları veya olumsuz yönleri var gibi. Geçmişinizle ilgili hislerinizden bunalmış olabilirsiniz. Suçluluk duygusu ya da kötü hatıraları asla unutamayacağınızı hissetmek veya geçmişinizde olan kötü şeyleri sürekli hatırladığınızı hissetmek. Geçmişinizden sürekli olarak “sizi rahatsız etmek” veya sizi utandırmaktan korktuğunuz bir durumda yaşamak sık, sık bu rüyayı görmenizde etkili olabilir.
Yaşamınızı ürkütücü, etkisiz olma veya görmezden gelme duygularını kalıcı hissederken, senin buna katlanıyor olman hayatının tamamen olumsuz olduğu duygusunu verebilir.
Olumsuz, perili bir ev, uğraşmadığınız travma ile yaşama konusundaki farkındalığınızı yansıtabilir.
geçmişle yüzleşmek için korkularla yüzleşmeniz, affetmeyi öğrenmeniz veya güven geliştirmeye çalışmanız gerekebilir. Ayrıca, aklınızı geleceğe odaklamak için yeni şeyler denemeniz, uzaklaşmanız veya yeni bir hayata başlamanız gerektiğinin bir işareti de olabilir. Değişim, yaşamınızda hareket etmenize yardımcı olmak için çok çalışmanız gereken bir şey olabilir. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
okuokubil.com


Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

1 Yorumlar

Göstermiş olduğunuz ilgi İçin Teşekkür ederiz. Yorumlarınız olursa En kısa sürede Cevaplamaya çalışacağız.Sevgiyle kalın.