Rüyada ölmüş birini Görmek Ne Manadadır?Rüyada ölmüş birini Görmek Ne Manadadır?

Rüyada ölü görmek ya da konuşmak, negatif insanlardan etkilendiğinizin ve yanlış kalabalığın etrafında dolandığınızın habercisidir. Bu rüya aynı zamanda, kendinden geçenlerle olan duygularını çözmenin bir yolu olabilir. Alternatif olarak, rüya maddi kaybı simgeler.
Uzun zaman önce ölen bir kişiyi hayal ediyorsanız, o zaman yaşamınızdaki mevcut bir durumun ya da ilişkinizin ölen kişinin kalitesine benzer olduğunu gösterir . Rüya, bu durumun ya da ilişkinin ölmesine ve onu sonlandırmasına nasıl izin vermeniz gerektiğini açıklayabilir. 
Son zamanlarda vefat etmiş birini hayal ediyorsanız, ölümlerinin hala aklınızda taze olduğu anlamına gelir. Hala onun gerçekten gittiği fikrini kavramaya çalışıyorsun. Ölüler sizi onunla bir yere gitmek için zorluyorsa, onların ölümünü anlamaya çalıştığınız anlamına gelir. Ayrıca yalnız kalmak istemiyorsun.
Ölen ailenizle rüyalarınız arasında görmek ve konuşmak, onları kaybetme korkunuzu ya da kayıplarla başa çıkma biçiminizi temsil eder. Hayallerinizi son elvedalarınızı onlara söylemek için son fırsat olarak kullanıyorsunuz.
Ölen kardeşinizi, akrabanızı veya arkadaşınızı rüyanızda canlı görmek, onları özlediğinizi ve onlarla yaşadığınız eski deneyimlerinizi yeniden yaşamaya çalıştığınızı gösterir. Günlük uyanma hayatınızın hızına ayak uydurmaya çalışırken, rüyalar, sevdiğiniz birinin kaybıyla başa çıkabilmek ve gelmek için tek çıkış noktanız olarak hizmet edebilir.
Bir kişinin vefat etmesine rağmen, mutlaka onlarla ilişkinizin öldüğü anlamına geldiğini aklınızda bulundurmanız önemlidir; şimdi ilişki sadece farklı. Hayaller, bir bağlantı kurmanın ve bir ilişki sürdürmenin bir yolu olarak hizmet edebilir. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
Okuokubil.com


Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar