Rüyada Ay ( Dolunay ) Görmek Ne Manadadır?Rüyada Ay ( Dolunay ) Görmek Ne Manadadır?

Rüyanızda ay görmek, kendinizin gizli, gizemli yönlerini temsil eder. Genellikle kadınsı gizem ve sezgi ile ilişkilidir. Alternatif olarak, ay değişen ruh halinizi gösterir. 
 Rüyanızda iki ay görürseniz, o zaman iki farklı yöne çekildiğinizi gösterir. Aynı zamanda iki şeyin uç noktalarını temsil eder. Rüyanızda beş ay görürseniz, o zaman hayatınızda meydana gelen kitlesel kaos veya karışıklığa işaret eder. Ayrıca, sezgilerinizin veya içgüdülerinizin çok güçlü olduğuna ve onu takip etmeniz gerektiğine dair bir göstergedir.
Rüyanızda ayın tutulmasını görmek, kadınsı tarafınızın gölgede kaldığını gösterir. Veya bu, bazı gizli yönlerin yüzeye geldiği anlamına gelebilir. 
Rüyanızdaki hilali görmek, döngüsel değişimleri, yenilenmeyi ve hareketi gösterir. Yaşam yolunuza doğru sorunsuz ilerliyorsunuz. Dolunay, tamamlanma ve bütünlük anlamına gelirken, yeni bir ay yeni başlangıçları sembolize eder.
Bir asteroitin aya çarptığını ve patlamasına neden olduğunu hayal etmek, yaşamınızdaki deliliğin kontrolden çıktığı anlamına gelir. Dürtülerinize çok fazla şey veriyorsunuz. 
Hayalinizde kanlı bir ay görürseniz, o zaman bazı zorluklara ya da yolunuza çıkan bir tür sıkıntıya işaret eder. Alternatif olarak, bir kanlı ayın hayalini kurmak ilişkinin, bir durumun ya da bir sorunun sonunu temsil eder. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.
Yogalover
Okuokubil.com


Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar