Reklam 728x90

Rüyamda yollarda yürüyorum ama bir yere varamıyorum


Rüyamda yollarda yürüyorum ama bir yere varamıyorum
Rüya Sahibi:

Bursadayım yeni bi eve taşınmışım ev ters dubleks ama kapı var aşağıya açılan ama ev sahibi bana orası kilitli kullanmayın dedi diye kullanmıyorum ama orada hep birinin yaşadığını düşünüyorum evde yaşamaya başladım sonra evden çıkıp bi münübüse bindim Artvindeyim eve gitmeye çalışıyorum ama zaman kavramı yok gibi hem Artvinde annemlerleyim hemde bursada işteyim sonra eve geliyorum tekrar gece evde sesler var kimsin diyorum mutfağa bi giriyorum bi erkek sonra bana hoş geldin iyiki geldin sen o kişisin deyip sarılıyor bende ona ne zamandır seni arıyordum nerdesin sen diye sarılıyorum ağlıyoruz beraber yüzünü seviyorum onun meğersem ters dublekste o yaşıyomuş ama kimsenin haberi yok bu durumdan senelerdir beni beklediğini beni çok özlediğini söyledi hayatımın kadını sensin sana aşığım dedi sarıldık annemler geldi kapıyı çaldı bende hemen yukarı çıkıp kapıyı kapattım görmesinler diye sonra annemlere kapıyı açtım hadi giyin gidiyoruz dedi nereye dedim eve çaya dediler tamam dedim siz gidin
gelirim ben münübüsle dedim aşşağı kata indim o erkeğe sarıldım gelicem ben sen sakin ol seni bırakmıyıcam dedim sarıldık ben gittim ama yürüyorum ama varamıyorum bi yere münübüse bindim bursada Artvinde indim bi caddede evi hatırlamıyorum hiç bi şey hatırlayamıyorum hem kendi evime varamıyorum hem ailemin evine yürüyorum yürüyorum yok herkes bana garip garip bakıyo anlayamıyorum geri eve dönücem çünkü ona bi şey olacak diye korkuyorum ama gidemiyorum sersemlemiş gibi etrafa çarpıyorum yürüyemiyorum göremiyorum bi türlü sonra babam geliyo beni teyzeme götürüyo onlar konuşurken ben bi fotoğrafa denk geliyorum teyzemin bi oğlu olmuş onu saklamışlar hiç kimsenin haberi yok fotoğrafta ben tanıyorum onu eve kaçıp gidiyorum ona bir şey yapacaklar diye  ama hiç bir yere varamıyorum sadece yürüyorum koşuyorum varamıyorum bi türlü hiç bir yere


Yorumluyoruz:

Öncelikle var olan iç sıkıntından kurtulman gerekiyor görmüş olduğun bu rüya senin içinden gelen küçük bir korkulardan kaynaklanıyor olsa da önünde engel olan küçük bir pürüzü buna rağmen aşacaksın. Rüyanda yürümen güzel bir şey ama yürüdüğün yerlerin güzel mi? Yoksa kötümü? Olduğu çok önemli.. Eğer güzel bir yolda yürüyorsan istediğin şeylerin gerçekleştireceksin, kötü bir yolda yürüyorsan bil ki hayırlı değildir.
Sürekli yürüyor ama bir yere varamıyorsan yukarıda bahsettiğim gibi küçük bir iç sıkıntın var onu sen yeneceksin bunu da yapıp yamayacağına karar vermiyorsun.
Bir fotoğraftan bahsediyorsun bu sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir kenara bırakıp, hayatın pozitif yönlerini keşfetmenizin habercisi olabilir diye düşünüyorum.
Artık gerisi Tefarruat rüyan güzel, saklaman gereken hiçbir şey yok kalbinin sesini dinle kalbin boş ve umutsuz değil kendinden kaçma her şeyi oluruna bırak uzun yol senin için hayırlı bir hayal ürünüdür rahat ol.
Yogalover

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar