Özgür Etliekmek Salonu


Özgür Etliekmek Salonu


Yollarda bilmediğiniz bir yerlerde bir şeyler atıştırmak, yemek öyle fazla güvenilir değil maalesef. Hele bu zaman da  az maliyet ile fazla kar yapmayı, kendilerine hedef koymuş bazı esnaflar yüzünden işte böyle düşüncelere kapılıyoruz. Özellikle uzun yollarda yemek içine konan yağların ne olduğunu kalitesini bilmiyoruz, yediğimiz etin ne eti olduğundan emin değiliz, tavuk etinden emin değiliz, acaba kaç günlük tavuk eti? Yesek zehirlenir miyiz? Düşüncesi hemen, hemen herkes de var. İşte bu ortamlarda tavsiye üzerine gidip gönül rahatlığı ile yemeğimizi yemek çok güzel olsa gerek.
Ben şimdi size ilk tavsiyemi yapıyorum sonuna kadarda yazdıklarımın arkasındayım. ÖZGÜR ETLİ EKMEK PİDE SALONU son zamanlarda hamuru ve iç malzemesi bakımından süper bir yerdir.
Konya'ya her gidişimde mutlaka pide yemek için kulu'ya uğrar özgürün o güzel el emeği ile yaptığı, içine sevgisini katıp lezzet verdiği etli ekmeğini yerim. Ve herkese içtenlikle tavsiye ederim. Ailenizle gideceğiniz harika bir yemek durağı.

Adres: Kemaliye Mahallesi, Fatih Ayhan Sk, 42780 Kulu-Konya
telefon: (0332) 641 43 88
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar