Ayakkabı Dünyası Anım: Müdürüm siz kaç kişisiniz?


Ayakkabı Dünyası Anım: Müdürüm siz kaç kişisiniz?
İkizler

Yıllardır unutamadığım çok güzel anılarımın içerisinde öyle bir anım var ki onu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Piyasanın ve ekonominin iyi olduğu dönemlerdi. Ayakkabı dünyasında geçen bu güzel anım hala unutamadıklarım arasında yerini korumaktadır.
Günlerden Anneler günü, bu tür özel günlerde mağazamız hem yoğun olur hem de çalışma performansımız neredeyse iki katına çıkar. Sabah erken gelinir, her iş biter, müşteriye odaklanılır ta ki akşam geç saatlere kadar bu tempo bu hızla gider.
Akşam kapanışa yakın bir saatte bir personelimin ayakta zor durduğunu fark edip yanına doğru yürümeye başladığımda kendisinin sendelediğini bir eli ile stantı tuttuğunu gördüm. Yaklaşıp iyi misin? diye sorduğumda personel ile göz göze geldim.  Bana müdürüm siz kaç kişisiniz? diye sordu. Ben bu soru karşısında ne diyeceğimi bilemedim. Şaşkınlıkla o an için de gülemedim. Koluna girip bir kenara oturtturdum. Su verdim biraz konuşturdum meğerse çok tempolu çalışmaktan sanırım bir an çift görmeye başlamış buda bana denk geldi olayın hemen ertesi günü bu konuyu kalabalık ortam da   birazda ballandırarak anlattığımda olayın komik tarafını çıkarmış oldum. Ayakkabı dünyasında diğer anılarımı yine bu blog sayfamda paylaşmıştım okumanızı tavsiye ederim.
okuokubil.com

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönder

0 Yorumlar