Reklam 728x90

Sindirimi Nasıl Güçlendiririz?

Sindirimi Nasıl Güçlendiririz?

Günümüzde birçok insan mide problemleri, gaz, hazımsızlık, kalpte yanma ve yemek sonrası yorgunluk çekmektedir

Ayurveda bu konuda çok basit ve etkiye sahip çözümler sunmaktadır. Bedenin yeterli besini alabilmesi için, canlı ve yerleşik bir ortama ihtiyaca vardır. Yemek yemek hayatiyet kazandırır. Ayurveda'ya göre yemek yemek sadece bedeni değil bilincin gelişmesine de etki eder. Yemek yerken dikkatin yediğimiz gıda, yeme işlemi ve midemizde olması sindirimi arttırır.


Diğer bir yöntem ise yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarını genel olarak değiştirmektir. Bunun için Ayurveda Doktorundan nabzınızı öğrenerek, size uygun uygun değişiklikleri yapın. www.dogaarinma.com'u ziyaret ederek Ayurveda Merkezi'nden randevu alın ve konsültasyona girin.


Jatharagniyi Güçlendiren Bazı Bitkisel Formüller
1.AMRITH KALASH
Himalayaların saf ortamında yetişen değerli bitkiler özel yöntemlerle toplanıp,özel formülle hazırlanarak değerli ve güçlü bir bileşim elde edilir. Bir bitkisel Gıda Desteğidir.

2.MAHARISHI AMRITH KALASH MA-4 ve MA-5
AMRİTH KALASH, MA-4 isimli meyve ve bitki özü karışımı bir macundan ve MA-5 isimli bitkisel tabletten oluşur. Tek tek kullanılabileceği gibi,birlikte alınırsa daha güçlü bir etki oluşur.


Himalayaların saf ortamında yetişen değerli bitkiler özel yöntemlerle toplanıp,özel formülle hazırlanarak değerli ve güçlü bir bileşim elde edilir. Bir bitkisel Gıda Desteğidir. En az 6 ay olmak üzere ,uzun süre kullanılması tavsiye edilir.Bir kutusu 1 aylık kullanım içindir. MA-4 sabah akşam 1 tatlı kaşığı,MA-5 sabah akşam 1'er tablet alınır.
3. MA - 154
4. MA - 345
5. MA - 579


Agni ve Sindirimi güçlendirmek için tavsiye ettiğimiz bazı Ayurvedik tedavi yöntemleri:
1.PANCHA KARMA
2.YOGA Asana ve Pranayama egzersizleri
3.Doğru Beslenme
4.Uygun Hayat tarzı
Alıntıdır.
Sindirim sistemini güçlendirmek

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

0 Yorumlar