Reklam 728x90

Rüyamı Yorumla

Rüyamı Yorumla

Merhaba; Bu bölüm özel rüya yorumları içindir. Görmüş olduğunuz rüyalarınızı bu konunun cevaplama bölümüne yazabilirsiniz. En kısa zamanda  rüya yorumcumuz ve yoga hocamız Yogalover tarafından cevaplanacaktır.
Bloğumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Önemli Not: Rüyalarınızın yorumlanması için gmail hesabnızla girmenizi rica ederiz.

Sosyal medyada paylaşmak için tıklayın;

Yorum Gönderme

8 Yorumlar

 1. Anonim31/12/18

  Bazen derelerden çok geçiyorum suların rengi pırıl pırıl sanki balıklar bile görülüyor.çok sık görüyorum aynı rüyayı cevaplarsanız sevinirim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Dereden/ nehirden geçmek genellikle değişim olarak yorumlanabilir ancak rüyadaki diğer detaylar mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin nehirde akıntı var ise bu değişim zorlu bir süreç olduğu ve çabalamanız sonunda bu sembolü görmüş olabileceğinizi ön görebiliriz. Bu değişim ile ilgili bir takım korkular ters akıntı veya zorlu bir geçişi yansıtmış olabilir. Bazen bu değişim o kadar büyük ve önemli olabilir ki genellikle bu sembollerle rüyada hayat bulurlar. Örneğin, ergenliğe giriş veya çıkışlar, orta yaşlardan yaşlılık dönemine geçişlerde, bekarlıktan evliliğe veya anne babalığa geçişlerde, ya da çalışma hayatından emekliliğe geçişlerde bu sembollerle karşılaşabiliriz.

   Sil
 2. Anonim31/12/18

  Ateş çemberinin içinden atlıyorum bir yandanda sönmesi için dua ediyorum.iyi günler

  YanıtlayınSil
 3. lütfen gmail hesabızın ile giriş yapıp rüyanızı yazınız teşekkür ederim

  YanıtlayınSil
 4. Bursadayım yeni bi eve taşınmışım ev ters dubleks ama kapı var aşağıya açılan ama ev sahibi bana orası kilitli kullanmayın dedi diye kullanmıyorum ama orada hep birinin yaşadığını düşünüyorum evde yaşamaya başladım sonra evden çıkıp bi münübüse bindim Artvindeyim eve gitmeye çalışıyorum ama zaman kavramı yok gibi hem Artvinde annemlerleyim hemde bursada işteyim sonra eve geliyorum tekrar gece evde sesler var kimsin diyorum mutfağa bi giriyorum bi erkek sonra bana hoş geldin iyiki gelsin sen o kişisin deyip sarılıyor bende ona ne zamandır seni arıyordum nerdesin sen diye sarılıyorum ağlıyoruz beraber yüzünü seviyorum onun meğersem ters dublekste o yaşıyomuş ama kimsenin haberi yok bu durumdan senelerdir beni beklediğini beni çok özlediğini söyledi hayatımın kadını sensin sana aşığım dedi sarıldık annemler geldi kapıyı çaldı bende hemen yukarı çıkıp kapıyı kapattım görmesinler diye sonra annemlere kapıyı açtım hadi giyieouz dedi nereye dedim eve çaya dediler tamam dedim siz gidin
  gelirim ben münübüsle dedim aşşağı kata indim o erkeğe sarıldım gelicem ben sen sakin ol seni bırakmıyıcam dedim sarıldık ben gittim ama yürüyorum ama varamıyorum bi yere münübüse bindim bursada Artvinde indim bi caddede evi hatırlamıyorum hiç bi şey hatırlayamıyorum hem kendi evime varamıyorum hem ailemin evine yürüyorum yürüyorum yok herkes bana garip garip bakıyo anlayamıyorum geri eve dönücem çünkü ona bi şey olacak diye korkuyorum ama gidemiyorum sersemlemiş gibi etrafa çarpıyorum yürüyemiyorum göremiyorum bi türlü sonra babam geliyo beni teyzeme götürüyo onlar konuşurken ben bi fotoğrafa denk geliyorum teyzemin bi oğlu olmuş onu saklamışlar hiç kimsenin haberi yok fotoğrafta ben tanıyorum onu eve kaçıp gidiyorym ona bi şey yapacaklar diye ama hiç bi yere varamıyorum sadece yürüyorum koşuyorum varamıyorum bi türlü hiç bi yere.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle var olan iç sıkıntından kurtulman gerekiyor görmüş olduğun bu rüya senin içinden gelen küçük bir korkulardan kaynaklanıyor olsa da önünde engel olan küçük bir pürüzü buna rağmen aşacaksın. Rüyanda yürümen güzel bir şey ama yürüdüğün yerlerin güzel mi? Yoksa kötümü? Olduğu çok önemli.. Eğer güzel bir yolda yürüyorsan istediğin şeylerin gerçekleştireceksin, kötü bir yolda yürüyorsan bil ki hayırlı değildir.
   Sürekli yürüyor ama bir yere varamıyorsan yukarıda bahsettiğim gibi küçük bir iç sıkıntın var onu sen yeneceksin bunu da yapıp yamayacağına karar vermiyorsun.
   Bir fotoğraftan bahsediyorsun bu sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir kenara bırakıp, hayatın pozitif yönlerini keşfetmenizin habercisi olabilir diye düşünüyorum.
   Artık gerisi Tefarruat rüyan güzel, saklaman gereken hiçbir şey yok kalbinin sesini dinle kalbin boş ve umutsuz değil kendinden kaçma her şeyi oluruna bırak uzun yol senin için hayırlı bir hayal ürünüdür rahat ol.

   Sil
 5. Sevgilimin evine gitmişim babası ile tanıştım ama babası beni tanıyormuş sonra annesi ile tanıştım ikiside bana çok iyi davrandı annesi sen yıllar önceki kızmızın dedi evet dedim 3 kere sizi evde görmüştüm dedi ben onlara 2 kere gittim ama sonra biz odaya geçtik sevgilimle ben toka arıyorum gösterdi bende ben size 2 kere geldim diğeri kim dedim sonra biz yatağa oturduk elimde bebek poposuna vuruyorum gaz çıkardı sonra sevgilimde bu böyle mi yapılıyormuş ben bi türlü beceremiyodum falan dedi sonra bi kız geldi kız kuzenim benim sevgilime diyorum ki bak biz ayrıldık ama sen beni ailenle tanıştırıyosun beni mi seviyorsun onu mu karar ver diyorum sonra kuzenim de beni seviyorsun tabiki dedi sevgilimde bana seninle iyiyim ama anlaşamıyoruz bi türlü dedi bende sürekli beni bu duruma düşürüyosun dedim arkamı döndüm giderken uyandım (7 yıldır sevgiliyiz ve çok saçma sebeplerden sürekli ayrılıyoruz. Birbirmizi senede 3 kere falan görüyoruz farklı şehirlerde olduğumuz için)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Kafanızdaki düşüncelerden dolayı sevgilinizin hem annesini hem babasını görmeniz özellikle 3rakamı ( Rüyada 3 rakamı görmek nedir SİTEYE BAKINIZ)size bazı şeylerin verimli geçeceğinin belirtisi olabilir
   Rüyada toka aramak hayırlı işler yaptığına ve helal ve bol kazanç elde ettiğine, moralin bozuk olmasına ve sorunların büyümesine, son zamanlarda işlerde yaşanan dalgalanmaların yol açtığı parasızlığın sona ereceğine, kötü alışkanlıklarını bırakarak huzurlu bir hayat süreceğine, annesine ve ailesine düşkün bir çocuk yetiştireceğine ve gelecekte bu evladından hayır göreceğine, doğruları insanlara empoze edeceğine işaret etmektedir.
   Yaptığınız kavgalara gelince birbirinizden uzak kalmanın vermiş olduğu ruh sıkıntısından ibrettir. Bunu da birbirinize yansıtıyorsunuz hepsi gelip geçer öncelikle hayat arkadaşı olarak seçtiğiniz birisine güven duymanız şarttır. Daha güzel rüyalar görmeniz dileği ile sevgiyle kalın.

   Sil

Göstermiş olduğunuz ilgi İçin Teşekkür ederiz. Yorumlarınız olursa En kısa sürede Cevaplamaya çalışacağız.Sevgiyle kalın.